We dwoje


W sprzedaży ukazała się moja druga książka.

Tym razem bez łyżwiarstwa w tle, ale za to z równie dużą liczbą postaci.
Każdemu z nich poświęcam dużo uwagi, przez co mam nadzieję,
udało mi się stworzyć obyczajowo-społeczną opowieść, ze współczesną bohaterką dla której ważne są ponadczasowe wartości, czyli everyday life lub jak kto woli słoik miodu z łyżką dziegciu ;)

Oczywiście powieść byłaby niczym bez miłości.
Ale uwaga... to nie romans!


WE DWOJE

Pełna pogody ducha Karolina Tyrolska od zawsze wierzyła, że los jej sprzyja. Miała kochającego męża, satysfakcjonującą pracę, stabilizację finansową, więc mimo problemów z zajściem w ciążę, była pewna, że prędzej czy później uda się zrealizować jej marzenie.

Pewien lipcowy dzień wystawił ją na niespodziewaną próbę. Po raz pierwszy życie przestaje układać się po jej myśli i Karolina czuje, że traci grunt pod nogami. W jej świat wkraczają nowe postacie, inne schodzą na drugi plan. 


Zagubiona i przerażona pozwala, by bliscy decydowali za nią. A każdy ma inny sposób na wybawienie jej z opresji…Tylko czy to jeszcze jest jej życie?
Kilka, a w zasadzie trochę więcej niż kilka, słów o mnie i o książce można przeczytać na blogu"Aleksandrowe myśli" -> TUTAJ

Pozycja dostępna w wielu księgarniach m.in. w Empiku jak również u wydawcy.


Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.