sobota, 12 marca 2011

Co z mistrzostwami?

Ottavio Cinquanta
Jak powszechnie wiadomo, że tegoroczne MŚ dla Seniorów mają się odbyć w Tokio w dniach 20-27 marca. Cały świat zadrżał słysząc lub widząc co też tam miało miejsce. Trzęsienie ziemi i tsunami pokrzyżowało plany nie tylko mieszkającym tam ludziom, ale także zawody są wielce narażone. Media informacyjne zajmują się przekazywaniem wiadomości co do strat, ja nie będę wchodzić w ich kompetencję i zajmę się tylko łyżwiarstwem.

Na oficjalnej stronie ISU już wczoraj ukazał się komunikat w tej sprawie wydany przez prezesa federacji Ottavio Cinquanta. Napisał, że otrzymał wiadomość od tamtejszych władz, że lodowisko na którym mają się odbyć zawody jest całe i "zdrowe". I zapewnia, że Tokio jest przygotowane na MŚ. Pan Cinquanta jest ostrożny, ale wierzy, że do 20 marca sytuacja się wyjaśni i ustabilizuje, także zaplanowane trening będą mogły się odbyć. Zapewnia również, że w kolejnych dniach wyda następny komunikat, w tej sprawie.

Całość można przeczytać TU!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.