czwartek, 28 kwietnia 2011

Rosja rozdała medale

Flash Par Sportowych
1. Qing PANG / Jian TONG (CHN) - 74.00
- tradycyjnie, piękne wykonanie i interpretacja.

2. Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY (GER) - 72.98
- wspaniały program, wypełniony od pierwszej sekundy do ostatniej, bez przesadnej interpretacji. Technika bajeczna, ale czemu są na drugim miejscu tego nie wiem. Para Chińska była dobra, ale Aliona i Robin byli lepsi.

3. Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV (RUS) - 70.35
- na ten duet czekałam i w końcu się doczekałam :) Wspaniała muzyka, cudowna interpretacja, niesamowita technika. Nic tylko bić brawo!!! W końcu Tatiana ma równego sobie partnera, a Maxim nie zawodną partnerkę. :)

4. Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV (RUS) - 64.64
- piękny program, mały błąd przy 3T nie mogli wylądować, ale uratowali się.

5. Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV (RUS) - 62.54
- za brakło czystych wykończeń, ciągle pojawiały się małe potknięcia. Największym nieszczęściem był upadek Sashy podczas ... kroków. Ochhh szkoda szkoda.

Dziś jest pierwsze podium dla panów, ale ja je bojkotuję :P
1. P. Chan  (CAN) 
2. Takahiko KOZUKA (JPN) czysty program, postarał się na 200% wykorzystać wpadki pozostałych zawodników.
3. Brąz dla Artur GACHINSKI (RUS) i ogromny rekord sezonu - 163.52 - brawo. Świetna interpretacja mojej ulubionej muzyki D. Shostakovicha. Wspaniała młoda, żywiołowa technika :)
  


Daisuke TAKAHASHI i Nobunari ODA z Japonii nie wyjadą z tych mistrzostw zachwyceni, spadli ze swych miejsc, a tym bardziej boli, że z podium.
Brian Joubert (FRA) awansował tylko o jedno miejsce z 9 na 8. A szkoda, bo samym programem dowolnym był na miejscu 4!!! (wideo)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.