czwartek, 6 września 2012

Polska Reprezentacja

Szkoda, że na zawodach z cyklu Grand Prix nie zobaczymy nikogo z Polski. Na szczęście jest cała nadzieja w juniorach. Już na najbliższych zawodach w Austrii, zobaczymy parę taneczną Aleksandrę Katkovą i Radosława Barszczaka. Oprócz Austrii mają także wystąpić na zawodach w Niemczech (11-14.10.2012).

M.Klatka/R.Chruściński
ISU podaje nieoficjalną listę zawodników, którzy wezmą udział w zawodach Junior Grand Prix. I tam możemy wyczytać, że wśród par tanecznych duet Joanna Zając/Cezary Zawadski mogę pojawić się na zawodach w Niemczech jako zastępstwo Aleksandry i Radosława. 


Wśród par sportowych mamy duet Magdalena Klatka/Radosław Chruściński (pojawią się na zawodach w Niemczech), a obok nich duet Marcelina Lech/Jakub Tyc (w ich planach są Niemcy oraz Chorwacja).

A.Kryger
Panie to:
Polska nadzieja, Alexandra Kamieniecki, która pojawi się już całkiem nie długo bo między 19-23.09 w Turcji,(nie ma jej już na liście startowej podobnie jak drugiej Polki) natomiast druga reprezentantka Agata Kryger ma zaplanowany występ w Niemczech (Ewentualnie panie mają możliwość zamiany miejscami ;)).

Panowie tj. Kamil Dymowski ma prawo do dwóch startów (a będzie to Turcja i Niemcy), a Krzysztof Gała planowo ma być na zawodach w Słowenii (26.09-30.09). Może także zastąpić Kamila nawet na dwóch jego zawodach ;).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.