piątek, 12 listopada 2010

Na kogo czekam podczas Skate America

W kategorii Para Sportowa:
Aliona Savchenko i Robin Szolkowy (GER)
Short: Korobushko performed by Bond
Free: The Pink Panther (soundtrack) by Christophe Beck
To będzie ich pierwszy start na tegorocznych Grand Prix, jako wybitna europejska para, znacznie utytułowana (także na świecie) zawsze potrafi, bawić i zaciekawić, wprowadzić w melancholię. To wszystko połączone ze świetną techniką oraz ich ogromną determinacją, daje wspaniałe widowisko. 

W kategorii Para Taneczna:
Meryl Davis i Charlie White  (USA)
Byli już w Japonii tak zaprezentowali się najlepiej z całej obsady. Ich program był wspaniały, ale czekam, że się jeszcze poprawią. Przemyślą i wczują się w interpretację tak by poruszyć każdego miłośnika łyżwiarstwa. 

W kategorii Panie: 
Mam dwie kandydatki. Nieprzewidywalną Caroline Kostner (ITA) oraz zaskakującą Elene Gedevanishvili  (GEO)obydwie solistki udowadniały, że stać je na wygraną jak również na klęskę, której wolałabym nie widzieć na Skate America.
W kategorii Panowie:
Można będzie obejrzeć dwie propozycje interpretacji Romea i Julii w wykonaniu wrażliwego Adama Rippona (USA) oraz zaskakującego swymi thrillerami na lodzie Adriana Schultheiss (SWE)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.