wtorek, 20 listopada 2012

Warsaw Cup 2012

Cudze chwalicie...
Gdy we Francji toczyły się zmagania o Finał Grand Prix, u nas odbywały się mniej rozsławione, ale równie emocjonująca rywalizacja na Warsaw Cup.

Na tafli swoje zawody odbywali ci najmłodsi (novice), młodzi (junior) i ci najbardziej doświadczeni (seniorzy) z całego świata.

2012-11-15 - 2012-11-18

Wśród Seniorek zwyciężyła Isabelle Olson (SWE) - 149.46 przed Natalie Popovą (UKR) - 142.47 i Sandy Hoffman (GER) - 132.48. Na dwadzieścia trzy zawodniczki jakie stanęły do rywalizacji reprezentantki Polski - Aneta Michałek i Urszula Reszka - zajęły odpowiednio 19 i 23 miejsce.

Wśród Seniorów ponownie Szwecja cieszyła się ze zwycięstwa bowiem Alexander Majorov, zgromadził największą ilość punktów tj. 207.37. Za nim uplasowali się Misha Ge (UZB/195.03) oraz Maciej Cieplucha (POL) z dorobkiem 186.13. Maciejowi zdecydowanie lepiej wyszedł program krótki, po którym zajmował miejsce drugie, jednak słabszy program dowolny uzyskał 119.77 pkt. co dawałoby mu miejsce piąte. Natomiast Kamil Białas (POL) zakończył zawody na miejscu 11 (na 14 startujących) z dorobkiem 146.95.

Na końcu odbyły się zmagania par sportowych. W konkurencji seniorów wystartowały trzy duet, które podzieliły miejsca na podium. Najlepsi okazali się Evgenia Tarasova/Vladimir Morozov (RUS) z wynikiem 161.33. Na miejscu drugim  Mariya Paliakova / Nikita Bochkov (BLR/100.98), a na trzecim Alexandra Gorovaya / Sergei Deynega (UKR/90.53).
WYNIKI PAR SPORTOWYCH

WYNIKI NOVICE

WYNIKI JUNIOR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moi Drodzy!
Proszę o niekomentowanie, słuszności czy braku słuszności, decyzji wykluczenia Rosjan z zawodów. Znając życie na blogu powstałby wielki zgrzyt, który przysłoniłby piękno sportu.