poniedziałek, 22 października 2018

Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev 6.0

Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev w Stanach Zjednoczonych spisali się na szóstkę. Nowy wynik kariery za RD 62.78 pkt. to poprawa dotychczasowego rekordu o ponad 8 pkt., 100.27 pkt. za FD to nota lepsza od poprzedniej o ponad 13, a 163.05 pkt. za całość to już prawie 21.50 pkt. więcej.Passion for Tango to taniec wykonany z właściwą Natalii i Maksymowi elegancją oraz płynnymi, wyciągniętymi i wytrzymanymi do końca ruchami i pozami. Ale jak to już w tangu bywa, w choreografii nie mogło zabraknąć także tych nagłych i niespodziewanych zwrotów, odzwierciedlających napięcie między partnerami, natomiast w interpretacji nie obyło się bez romantycznego uczucia :).

Pod względem technicznym nastąpił progres w porównaniu z zawodami CS w Oberstdorfie. Tym razem obydwoje zawodników uzyskało 4 poziom za Twizzle, a druga sekcja kroków Tanga Romantica i kroki po przekątnej poziom 2. Wyżej także zostały ocenione komponenty.W tańcu dowolnym mamy całkiem nową odsłonę Natalii i Maksyma. Wykorzystując muzykę Crystalize i Feel Like I'm Drowning (Two Feet), są niedostępni, niepokorni, a przez to jeszcze bardziej intrygujący. Dynamiczny taniec utrzymany w klimacie tańca nowoczesnego, w wykonaniu zawodników, oddziałuje na wyobraźnię i przenosi w awangardowy i futurystyczny świat.

W technice było równie interesująco. Duet zdobył cztery poziomy 4, dodatnie (i to sporo dodatnie) oceny za jakość wykonania oraz wszystkie oceny za komponenty bliskie ósemek. Szósta pozycja w parach tanecznych, jest ostatnim punktowanym miejscem, więc Natalia i Maksym zarobili 5 pkt. Kolejną szansę na zdobycie pkt. mają w Rosji.


Skate America 2018 wygrali Maddison Hubbell i Zachary Donohue (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.