niedziela, 11 sierpnia 2019

Internationaux de France: zapowiedź par sportowych

Jeśli na najwyższym stopniu podium nie staną Vanessa James i Morgan Cipres (FRA), to będzie to wielki zawód. Zarówno dla fanów, jak i dla nich samych. Po pierwsze startują u siebie, po drugie mają już statut gwiazd, po trzecie na swoim koncie mają niezłe wyniki :)


Natalia Zabijako / Alexander Enbert (RUS) i Daria Pavliuchenko / Denis Khodykin (RUS) również bez problemu powinni stanąć na podium. Ba! Natalia i Alexander to nawet muszą podjąć rywalizację z Francuzami.

Mistrzowie wszystkiego co juniorskie oraz seniorskiego challengera 2018 Anastasia Mishina / Aleksandr Galliamov (RUS) zadebiutują w cyklu GP. Czy są groźnymi rywalami na najważniejszych zmaganiach? W ich zasięgu są najtrudniejsze potrójne wyrzucane skoki (lutz, flip, salchow, loop) czy trójkombinacja 3S+1Eu+3S.

A gdzie wśród takiej grupy sław uplasują się Miriam Ziegler i Severin Kiefer (AUT). W zeszłym sezonie byli dwa razy czwarci, więc w tym już pora na podium. Ale pytanie czy są zdolni pokonać Rosjan?Lista startowa:

Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER (AUT)

Vanessa JAMES / Morgan CIPRES (FRA)

Minerva Fabienne HASE / Nolan SEEGERT (GER)

Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)

Natalia ZABIJAKO / Alexander ENBERT (RUS)

Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)

Ashley CAIN - GRIBBLE / Timothy LEDUC (USA)

Haven DENNEY / Brandon FRAZIER (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.