sobota, 3 sierpnia 2019

Skate America: zapowiedź par sportowych

Wydaje się, że złoto par sportowych na Skate America wygrają, a przynajmniej powinni wygrać ;) Natalia Zabijako / Alexander Enbert (RUS). Brązowi medaliści z MŚ i 4. duet z Finału 2018/19 pozostali przy programie dowolnym Toi et Moi, który przyniósł im aż 144.02 pkt.Cheng Peng / Yang Jin (CHN / 2. duet z Finału 2018 i 4. z MŚ) i Daria Pavliuchenko / Denis Khodykin (RUS / 6. duet z Finału 2018) również nie mają wyjścia jak znaleźć się na podium. Pozostałe pary nie mają spektakularnych wyników, więc gdy nie wywalczą medali zdecydowanie popsują sobie statystyki ;).

Jak widać Peng/Jin w zeszłorocznym finale byli lepsi niż Zabijako/Enbert, później to Rosjanie spisywali się lepiej, więc mają sobie coś do udowodnienia ;). Pomimo drobnych różnic w rekordach kariery nie wiem czy Chińczycy zdołają zaprezentować dwa równe programy.

Gospodarze stawiają na swoich mistrzów Ashley Cain / Timothy LeDuc (USA) i wicemistrzów Haven Denney / Brandon Frazier (USA). W świecie ci pierwsi na MŚ'19 byli na 9. miejscu, ci drudzy na piątym - 4CC. Kogo wystawią jako trzeci duet? Jeszcze nie wiemy.


Lista startowa par sportowych

Ekaterina ALEXANDROVSKAYA/Harley WINDSOR (AUS)

Camille RUEST/Andrew WOLFE (CAN)

Cheng PENG/Yang JIN (CHN)

Daria PAVLIUCHENKO/Denis KHODYKIN (RUS)

Natalia ZABIJAKO/Alexander ENBERT (RUS)

Ashley CAIN-GRIBBLE/Timothy LEDUC (USA)

Haven DENNEY/Brandon FRAZIER (USA)

TBD (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.