czwartek, 8 sierpnia 2019

Skate Canada: zapowiedź solistów

Skate Canada w konkurencji solistów to tylko jedno nazwisko: HANYU, Yuzuru Hanyu (JPN). Jeśli od razu nie podejmie decyzji, że nie będzie jechał przynajmniej na 70% umiejętności i wystąpi (tylko i aż) z pasji a nie z przymusu zdobycia złota, to pozostali panowie mają się kogo bać ;). Szkoda będzie, gdy zaplanuje start na 100% i coś pójdzie nie tak :( Ale nie siejemy paniki ;)W Kanadzie mamy też wiele niewiadomych. Jest i chwiejny w skokach Mikhail Kolyada (RUS), rosnący w siłę Matteo Rizzo (ITA), jest i podopieczny Stephana Lambiela Deniss Vasiļjevs (LAT), który już powinien zacząć stawać na podium w przeciwnym wypadku zostanie tym obiecującym, czy 10. zawodnik MŚ'19 Andrei Lazukin (RUS)

Gospodarze też powinni pomyśleć o podium... Gdzie jest ten mistrz Kanady Nam Nguyen (CAN)? Przecież skacze kombinację 4S+3T, więc tak słabo nie jest :) to dlaczego jednak jest tak słabo z miejscami?

Lista startowa:

Brendan KERRY (AUS)

Nicolas NADEAU (CAN)

Nam NGUYEN (CAN)

Roman SADOVSKY (CAN)

Paul FENTZ (GER)

Matteo RIZZO (ITA)

Yuzuru HANYU (JPN)

Keiji TANAKA (JPN)

Deniss VASILJEVS (LAT)

Mikhail KOLYADA (RUS)

Andrei LAZUKIN (RUS)

Camden PULKINEN (USA)

2 komentarze :

 1. Życie pod taką presją jaka nieustannie towarzyszy Yuzuru Hanyu jest nie do opisania... Dwa olimpijskie złota zobowiązują...? W sumie bardzie pytam niż stwierdzam. Tak czy inaczej Hanyu jest tylko człowiekiem :) ;) łyżwiarstwo figurowe to przeogromnie kontuzyjny sport :( Jego występy są zawsze niesamowite nawet "jak coś pójdzie nie tak". Ja oczywiście mocno trzymam kciuki za Hanyu, przeogromnie dziękuję Ci za wszystkie nowe wpisy na blogu (mimo wakacji) i pozdrawiam!!! ;) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 2 złotach IO, przynajmniej fani łyżwiarstwa nie mają wątpliwości jak wspaniałym jest sportowcem. Już dawno udowodnił kim jest - teraz już nic nie musi ;). Mam nadzieję, że gdyby miał słabszy start nikt nie pokusi się (nie ośmieli się ;), skrytykować jego występu.

   Pozdrawiam wakacyjnie :)

   Usuń

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.