czwartek, 1 sierpnia 2019

Skate America: zapowiedź par tanecznych

Wygląda na to, że brązowi medaliści MŚ'19 Madison Hubbell / Zachary Donohue (USA) mają niemalże 100% szanse na złoto. Ale, ale niemalże... bo Alexandra Stepanova i Ivan Bukin (RUS) czyli ci, którzy rok temu w finale znaleźli się na czwartym miejscu, na pewno mają nieposkromioną chęć rewanżu. Na dodatek wówczas dzieliło ich 1.88 pkt. różnicy, więc nic nie jest przesądzone.Trzecie miejsce na podium ma wielu zainteresowanych ;). W tej grupie chętnych są Tiffani Zagorski i Jonathan Guerreiro (RUS), którzy w Finale GP 2018/19 byli na 6. miejscu. Później jednak ich nie widzieliśmy, gdyż  niespodziewanie przez 7. miejsce w kraju, "wypadli" z rosyjskiego teamu. Dlatego "zaszkodzić" im mogą Laurence Fournier Beaudry / Nikolaj Sorensen (CAN), których wynik kariery z zeszłego sezonu jest lepszy - wynosi 188.10 pkt.- niż u Rosjan (184.37 pkt.) albo Marie - Jade Lauriault / Romain Le Gac (FRA), których wynik 180.32 pkt. nie pozbawia szans na medal.

Na Skate America zadebiutują brązowi medaliści MŚJ'19 - Sofia Shevchenko / Igor Eremenko (RUS). Będzie to ich taki "debiut debiut" w seniorach. Bowiem do tej pory nawet w Rosji nie rywalizowali w tej kategorii. Sofia i Igor trenują pod okiem Iriny Zhuk, czyli razem z A. Stepanovą i I. Bukinem. Jak się spiszą przy utytułowanych kolegach?
 
Lista startowa:

Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)

Hong CHEN / Zhuoming SUN (CHN)

Marie-Jade LAURIAULT / Romain LE GAC (FRA)

Sofia SHEVCHENKO / Igor EREMENKO (RUS)

Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN (RUS)

Tiffani ZAGORSKI /Jonathan GUERREIRO (RUS)

Olivia SMART / Adrian DIAZ (ESP)

Christina CARREIRA / Anthony PONOMARENKO (USA)

Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE (USA)

TBD (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.