wtorek, 20 sierpnia 2019

Rostelecom Cup: zapowiedź solistów

Zaraz po Chinach Vincent Zhou (USA) poleci do Rosji. Zresztą nie będzie miał już za dużego wyboru, chyba że chciałby zmierzyć się z Yuzuru Hanyu w Japonii ;). Ale kto wie czy Shoma Uno (JPN) i Alexander Samarin (RUS) nie będą godnymi "zastępcami" Yuzuru i Vincent nie będzie miał prostej drogi do podium. Shoma i Alexander spotkali się już na Skate Canada, więc to będzie takie drugie, bezpośrednie starcie. Kto będzie się rewanżował?

 

Gospodarze postawili także na Dmitrieja Alieva (RUS). Będzie tu już po Skate America. Między tymi zawodami upłynęło sporo czasu.  na poprawę? stratę formy? utrzymanie jej? Które pytanie będzie właściwe, dowiemy się po zajętym miejscu w USA :)

W Rosji po raz drugi w cyklu wystartują, ci którzy bywali już (w różnych latach) na podium cyklu i liczą, że na niego powrócą. Są to m.in. Michal Brezina (CZE), Nam Nguyen (CAN), czy Kazuki Tomono (JPN). Zobaczymy czy uzyskane wcześniej miejsca, dadzą im szansę w na walkę o finał.


Lista startowa:

Vladimir LITVINTSEV (AZE)

Nam NGUYEN (CAN)

Michal BREZINA (CZE)

Moris KVITELASHVILI (GEO)

Kazuki TOMONO (JPN)

Shoma UNO (JPN)

Deniss VASILJEVS (LAT)

Dmitri ALIEV (RUS)

Alexander SAMARIN (RUS)

TBD (RUS)

Alexei KRASNOZHON (USA)

Vincent ZHOU (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.