piątek, 9 sierpnia 2019

Internationaux de France: zapowiedź silnych par tanecznych

We Francji gospodarze (zapewne) będą mogli cieszyć się ze zwycięstwa duetu Gabriella Papadakis / Guillaume Cizeron (FRA); my z pierwszego w tym sezonie startu i (wysokiego / medalowego ?) miejsca Natalii Kaliszek i Maksyma Spodyrieva (POL). Mam nadzieję, że już w listopadzie kontuzja Maksyma odejdzie w zapomnienie i bez przeszkód pokażą co potrafią:).Kto jeszcze jest groźny we Francji? Na pewno są to brązowi medaliści ME Charlène Guignard / Marco Fabbri (ITA), Mistrzowie 4CC 2019 Madison Chock / Evan Bates (USA), piąci z FGP 2018/19 Tiffany Zahorski / Jonathan Guerreiro (RUS). Przypomnę, że ci ostatni do finału weszli z szóstego miejsca w rankingu, ale wówczas nie było Gabrielli i Guillauma, więc teraz Rosjanie muszą dać z siebie jakieś 200% normy, żeby mieć pewność kwalifikacji.

We Francji będą też Lorraine McNamara / Quinn Carpenter (USA) i Olivia Smart / Adrián Díaz (ESP), którzy może i z mniejszymi szansami na medal, ale nie mogą być zlekceważeni.

Lista startowa:

Carolane SOUCISSE / Shane FIRUS (CAN)

Olivia SMART / Adria DIAZ (ESP)

Marie-Jade LAURIAULT / Romain LE GAC (FRA)

Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON (FRA)

TBD (FRA)

Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)

Natalia KALISZEK / Maksym SPODYRIEV (POL)

Tiffani ZAGORSKI / Jonathan GUERREIRO (RUS)

Madison CHOCK / Evan BATES (USA)

Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER (USA)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Foto na blogu

Zdjęcia pochodzą głównie z portali: isu.org, wikipedia.org, zimbio.com, skatecanada.ca ,Yahoo! Sports i mają charakter informacyjny.